Balonlu Naylon


Balonlu ambalaj malzemesi, kırılabilir ürünlerin ambalajlanmasında tercih edilen, katlanabilir, yumuşak ve ürünleri hava şartlarına karsı da koruyabilen bir koruyucu ambalaj malzemesidir ihtiyaçlarınıza cevap verecek ebat ve kalınlıkta seçim yaparak, malzemelerinizi koruma altına alabilirsiniz.
Balonlu naylon plastik hammaddeden üretilir, düzenli olarak yerleştirilmiş, çıkıntılı, hava doldurulmuş baloncuklarıyla, değerli veya kırılgan ürünler için birer yastık görevi görür,yüzey korumalarında tek kat olarak yeterli korumayı sağlarken, darbelere maruz kalacak kırılgan ürünleri korumada çok katli şekilde kullanılabilir.

Balonlu ambalaj naylonu düz film ambalajlara nazaran içinde bulunan hava kabarcıkları sayesinde gerek sevkiyat gerekse depolama sırasında ürünü dış etkilere karşı maksimum koruduğu için birçok sektörde tercih edilmektedir.Ürünleri darbe, çizilme, çarpma, tozlanma, sürtünme ve ezilmeden korur. Yüzeylerde tek kat olarak kullanılarak çizilmeler önlenebilir. Kırılabilir parçalar çok katlı olarak sarılarak darbelerden korunabilir.
İstenilen ölçü ve ebatlarda mevcuttur.